ZK - TERMOCHEM S. R. O.

Naše společnost

ZK - TERMOCHEM s. r. o. je česká společnost působící v České republice i v jiných zemích Evropy od roku 1993. Zabývá se především kompletní realizací průmyslových projektů. Mezi hlavní činnosti patří realizace projektů na klíč, které zahrnují vypracování realizační dokumentace, dodávku materiálu, výrobu, montáž a strojní práce, včetně všech souvisejících činností. Jedná se o projekty realizované v tepelných a jaderných elektrárnách, v chemickém a petrochemickém průmyslu i v jiných průmyslových oblastech. Hlavní produkty tvoří potrubní systémy, tlakové nádoby, nádrže, ocelové konstrukce, tepelné výměníky, topné a jiné systémy, včetně jejich výstavby, výroby, rekonstrukce, generální opravy a údržby. ZK - TERMOCHEM poskytuje v rámci montážních prací komplexní služby zahrnující dodávky lešení, mechanizaci, nátěr a montáž izolací pomocí 380 zkušených svářečů a potrubářů a 70 inženýrů.

ZK - TERMOCHEM vlastní několik výrobních hal v České republice, Srbsku a Černé Hoře.

Veškeré činnosti jsou prováděny v souladu s těmito normami:
ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 3834-2:2006, AD 2000-Merkblatt HP 0 a EN ISO 3834-2 dle 2014/68/EU (PED), EN 12 952, EN 1090-2:2009, EXC 2, SCC 2008:5-1, EN 12 952-5.

NAŠE VIZE

Jsme hrdí na naši dosavadní práci, ale v žádném případě nás to nezpomaluje v cestě kupředu. Milujeme výzvy a nikdy se nevzdáme. Věříme, že vždy existuje způsob, jak dosáhnout našich cílů. Naším heslem je: "Tam, kde jiní končí, my začínáme." Máme rádi výzvy a překonávání překážek. Od dobrého k vynikajícímu, od vynikajícího k perfektnímu. Bez výmluv a vždy v nejkratším možném čase a v perfektní kvalitě. Budoucnost je v nových technologiích, profesionálních zaměstnancích a důvěryhodném partnerství. To je to, co máme pevně vtisknuto v našich myslích i v našich srdcích.

Zoran Knežević

Hledáte ideální řešení pro Vaši společnost?

Kontaktujte nás.