NOVINKY

18
dubna

Tube Düsseldorf, Německo

ZK - TERMOCHEM se zúčastní veletrhu Tube Fair v Düsseldorf v Německu. S radostí přivítáme návštěvníky na našem stánku v hale 7/ stánek E16 od 16. dubna do 20. dubna 2018. Více na: https://www.tube-tradefair.com/vis/v1/en/exhibitors/witu2018.2572898?oid=2370184&lang=2&_query=Termochem
01
září

Rudnik i Termoelektrana Ugljevik (Bosna a Hercegovina)

Sdružení ZK - TERMOCHEM s.r.o. (vedoucí sdružení) a EURO-MONT-ING d.o.o. na konci září ukončí nákup a montáž projektu "Výměna přehříváku MPP-1" v elektrárně Ugljevik (Rudnik i Termoelektrana Ugljevik), který se nachází v Bosně a Hercegovině.
03
dubna

Jaderná elektrárna Dukovany

ZK - TERMOCHEM s.r.o. uspěl (společně s Moravia Systems) ve výběrovém řízení na projekt "Instalace uzavírací armatury s regulační funkcí na trasách odkalů PG". ZK - TERMOCHEM je zodpovědný za montážní část, část "elektro" a částečně také za nákup materiálu. Projekt bude realizován během tří let od roku 2017 do roku 2019.
27
března

Článek v magazínu All For Power

O společnosti ZK-TERMOCHEM byly uveřejněny dva články v sekci "Environmentální program v Elektrárnách Opatovice" - první popisuje výměnu stávajících multicyklonů a elektrostatických odlučovačů za nové tkaninové filtry. Druhý článek se celý věnuje projektu výměny přehříváků páry.