O NÁS

ZK–TERMOCHEM s.r.o. je česká strojírenská společnost, která realizuje dodávky na klíč především do energetického průmyslu, petrochemie aj.

Prioritní aktivity společnosti jsou strojní práce na rekonstrukcích, revitalizacích, údržbách a též montážích nových objektů, ocelových konstrukcí a potrubí v průmyslových a chemických zařízeních.


Specialita naší společnosti je dodávka, předvýroba a montáž potrubních rozvodů ze všech druhů materiálu.


Též zastřešujeme projektovou dokumentaci, dodávku, výrobu a montáž všech druhů ocelových konstrukcí, částečnou výrobu a montáže aparátů, rekonstrukce kotelen, topenářské práce průmyslových objektů, budov, atd.

Veškeré práce zajišťujeme včetně dodávek projektové dokumentace, materiálu, lešení, mechanizace, nátěrů a izolace.

Provádíme práce ve velmi krátkém časovém úseku, s velmi dobrou kvalitou. 

Všechen náš  personál je vyškolen pro vykonávání kvalitní práce i v těžkých podmínkách s prodlouženou pracovní dobou dle potřeb.

Naše společnost vlastní všechny potřebné certifikáty pro sváření a certifikát od ITI pro výrobu a rekonstrukce vysokotlakých nádob a kotlů všech kategorií, EN ISO 9001:2009,  a SCC, EN ISO 3834-2, EN ISO 14001:2005,  OHSAS 18001:2008, EN1090-2, PED 97/23 ES

 Spolu s našimi subdodavateli jsme schopni zajistit kompletní práce i mimo území České republiky, ( Německo, Rusko, Balkan ...).